Apartmán DUHA

Apartmán Duha

Apartmán Duha umístěn v bytovém domě s jižním výhledem na Prahu k dlouhodobému i krátkodobému pronájmu. Luxusně vybavený moderní apartmán se vstupní halou, s kuchyní (chladnička, nádobí, sklokeramická varná deska, varná konvice, mikrovlnná trouba, kávovar). Jídelní kout s křesli. Koupelna - sprchový kout, vysoušeč vlasů, chladnička s minibarem. WC. Ložnice s širokým dvojlůžkem, digitální TV + DVD. Možnost praní v pračce.

Měsíční nájemné 27000 Kč + služby
1370 Kč 2 osoby/noc
1-2 noci +15%

770 Kč 1-5 hodin/2 osoby


Poptávka pobytu


SPOJENÍ

  1. Příjezd z Hlavního nádraží: Metro C směr Letňany, přestoupit na stanici Florenc na trasu B směr Černy most, vystoupit na stanici Palmovka - výstup směr tramvaj, divadlo Pod Palmovkou! Tramvaji č. 10 nebo 3 směr Kobylisy , vystoupit na zastávce U Kříže (2. zastávka). Vrátíte se 10m zpět a zabočíte doprava do ulice Kandertova,
  2. Z Hlavního nádráží přejdete přes park a projděte Jeruzalemskou ulicí na zastávku tramvaje v ulici Jindřiške. Zde nastoupíte na tramvaj č. 3 směr Kobylisy a vystoupíte na zastávce U Kříže. Vrátíte se 10 m zpět a zabočíte doprava do ulice Kandertova.

Jsme třetí dům od rohu. A jsme na telefonu +420 606 149 407

azyl pro milence praha

Azyl pro milence Rokytka, Praha 8 - Libeň, Palmovka v bytovém domě s výhledem do ulice nebo do zahrady k dlouhodobému i krátkodobému pronájmu.

 

 

freewifi azyl

Kontakt

 Kandertova 17, Praha 8

 +420 606 149 407

 rokytka@loucna.cz

Hledat